news. . products ... team ... authors
ENG . . EST . . PYC . . FR . . ESP . . 日本 語で . .
 

ep    

REBEL ANGEL on 2015 aprillis kokku saanud punk attitude'ga all-stars diskobänd, mis mõirgab poppi, keevitab haussi ja peedistab träänsi. Muusika on stiililiselt raamist väljas uus tantsumuusika klassika, kohaliku klubimuusika uus laine ja inspiratsioon järgmisteks aastakümneteks. Ansambeli moodustavad diiva Lotte Jürjendal, sündikunn Katrin Rätte, popkunstnik Kiwa ja punkar Chungin. Vaaraotütred Lotte ja Kati on varasemalt tuntud popkooslusest Stella. Löökriistade eest vastutab teoloog-punkar, ainuke Eesti meespopartist TUVI konstruktor, karismaatiline ja kordumatu Chungin, tuntud ka bändidest Chungin & the Strap-on Faggots ning St. Cheatersburg. Multikunstnik Kiwa on tituleeritud anarhopoppariks ja staarpunkariks. >lick us on FaceBook!

Rebel Angel Forever in Love EP

Oi huiadi radiridiruirairaa! Aeg jälle huiata! Kombelõtvuse emalõvi REBEL ANGEL paugutab jällegimõista: Tibuke on valmis saadud! "Foreva In Love" nimeks tal. Hakkame nüüd aga pidu kokkama! Võtame poosid sisse ja keerame selle kuradi biidi orienti! Anna taevas armuline meile nikutulistele veel pidu, spiidi ja pohmakaid!

REBEL ANGELi EP "Forever in Love" on füüsilisel kujul saadaval ainult kontsertidel ja Tallinnas Vabaduse väljakul kaupluses Nu Nordik ning digitaalselt bandcampis.

   
       

 

neonblack

interantional maffia from eastern europe

<<next product

 

 

next>> product